Aktualizace Prosinec 2002

30.12.2002 - Aktualizace Bible
autor: Cowdog, zdroj:
-, na Vaultu

V sekci Bible si nyní můžete stáhnout originály Bible (všechna čísla v *.pdf nebo *.doc), dále zde nyní naleznete dva náčrtky a to sice Bratrstvo (základna) a pohlednici Junktownu. Toto je už opravdu poslední letošní aktualizace.

29.12.2002 - Šťastný Nový Rok
autor: Cowdog, zdroj:
-, na Vaultu

Již zítra se předčasně odebéřu na oslavu Silvestra 2002 tak mi dovolte abych vám s předstihem popřál vše nejlepší do Nového Roku a na všechny kdo zachovali tomuto Vaultu přízeň se budu opět těšit v roce 2003, kdy by měl, dá-li bůh, Vault Zero začít fungovat pod systémem Genesis 2.

22.12.2002 - Nový Archiv
autor: Cowdog, zdroj:
-, na Vaultu

Dnes jsem zprovoznil nový archiv,  novinky jsou zde seřazeny podle dat a měsíců, vše je hezky přehledné, tak že pokud budete hledat nějako starší aktualitu určitě se neztratíte.

21.12.2002 - 1. Předvánoční aktualizace
autor: Cowdog, zdroj:
-, na Vaultu

Je tady první předvánoční aktualizace ve které se chci pouze omluvit za delší dobu bez novinek, ale i já jsem si dopřál takového malého vánočního upgradu tak jsem neměl 14 dnů přístup k internetu.

07.12.2002 - Aktualizace Galerie po třetí - Nové linky - Zprovozněny Downloady
autor: Cowdog, zdroj:
-, na Vaultu

Tak doufám, že jste přežili Mikuláše, máme zde opět novou aktualizaci vzhledu galerie (finální), dále pak do sekce linky přibily dva odkazy na perfektní anglickou stránku kompletně ve Flashi: www.Vault52.net a stránku nabízející hosting pro postapo stránky: www.vault-tec.net.

Konečně po dlouhé době si můžete něco stáhnout (něco, je toho tam požehnaně) v menu Fallout I a Fallout II jsem zprovoznil sekce download (Tactics přibude snad zítra) na kterých makám už delší dobu.

04.12.2002 - Aktualizace Galerie - Nové Bannery - Ještě jednou Galerie - Texty z Falloutu I
autor: Cowdog, zdroj:
DAC, z internetu

Do sekce galerie, přibyli 3 obrázky, na svědomí je má Ausir ze Sierra A.D., pocházejí z dob kdy Fallout 1 měl běžet na GURPS enginu, ten byl později nahrazen enginem SPECIAL který známe z Falloutu 1 a 2. To jsou ty první tři (logo, iguana a screen).

V sekci Bannery si můžete prohlédnout 3 nové bannery a 2 ikonky, všechny jsou kompletně dělané technologií Flash. Pokud se vám líbí Vault Zero můžete na něj upozornit na svých stránkách jedním z nich, zdrojový kód pro htm je přiložen.

To se ani nezdá co všechno se dá stihnout když je člověk marod, dnes již druhá aktualizace galerie, tentokrát jsem vytahal ze souboru master.dat Falloutu 1 pěknou řádku hodně vydařenejch obrázků - kochejte se tu!

Zdá se vám to nekonečný? Mě taky! Když už jsem byl v tom vytahování těch obrázků tak mě napadlo, že by nebylo od věci sem uploadnout i texty ze hry - k shlédnutí jsou zde. Hodně pomalu se to zobrazuje jsou jich vážně kvanta...

01.12.2002 - Změna vzhledu Vaultu Zero
autor: Cowdog, zdroj:
-, na Vaultu 0

Jak jste si jistě ráčili všimnout, Vault Zero je nyní oblečen do nového a doufám, že i slušivějšího kabátu, tento vzhled ještě není úplně finální a čekají ho ještě nějaké drobnější úpravy.