Časová osa

1918 Sunset Sarsaparilla jde do výroby.
Ukončení první světové války. (Toto je skutečná událost).
1931 Konstrukce Hoover Dam. (Toto je skutečná událost).
1936 Dokončení výstavby Hoover Dam. (To je skutečná událost).
1942 Vzniká Vojenská základna Sierra (Sierra Army Depot). Jejím úkolem je uložit vojenskou techniku, do roku 1991. (To je skutečná událost).
1943 Centrum pro výzkum a vývoj jaderné technologie v Los Alamos, Kódové označení: rezerva , dokončena výstavba. Los Alamos je součástí výzkumné skupiny Projektu Manhattan [1]. (Toto je aktuální události).
1945 16.července: Jako součást projektu Manhattan v Novém Mexiku konalo první atomovou pokus v historii (Toto je skutečná událost)..
Konec druhé světové války. (To je skutečná událost, od té chvíle na příběhu Falloutu šel jiným směrem, než je ta naše).
1948 15.července: Lake Mead v Nevadě havaruje bombardér B-29.
1949 1.října: byla vytvořena Čína
1961 5. května kapitán Carl Bell patřící do kosmické agentury Spojených států (USSA) se stal prvním mužem ve vesmíru. Akce se stává diskutabilní jak Sovětským svazem a Čínou. Let kapitán Bella Challenge
7 v modulu trvala dvanáct minuta a sedm sekund a udělala úplný okruh
kolem Země. Bell zemřel, když modul havaroval při návratu na Zemi.
1969 Během tohoto roku, Spojené státy jsou rozděleny do třinácti národních společenstvích, každý v sobě spojuje několik států. Národní vlajka se změní tak, aby odrážely toto, a nyní má 13 hvězd v kruhu s jedním ještě ve středu, což představuje jednotu národa.
Lipec 16: Panna II Lunar Lander Valiant 11 z USSA astronautů kapitán Richard Wade, kapitán Mark Garris a kapitán Michael Hagen přistane na Měsíci. Kosmonauti jsou první bytosti, které mohou chodit na nebeském tělese jiném než Země. [2]
14.listopadu: Panna III „Lander Valiant 12" přistane na
Měsíci.
1992 Úkol BWS se mění. On je nyní zodpovědný za demilitarizaci redundantních muničních skladů, který byl prohlášen za nevhodné pro vojenské účely nebo vyřazení z provozu. Tato mise byla dohlíží Operations Command Industrial (MOV) ve spolupráci s Agenturou ochrany životního prostředí ( Environmental Protection Agency – EPA), poskytuje čistší likvidaci vojenského materiálu. Mise pokračovala do roku 2050 (to je uvedeno v holodisk prohlášení Sierra mise )
2002 Práce začíná výzkumné centrum ve West-Tek.
2020 25.června: Svět se blíží , Robert Edwin Dům , zakladatel RoboCo Indrusties , majitel Repconu a H & H Tool Company , nejbohatšího muže na světě a zakladatel a majitel New Vegas.
Rocket Delta IX bere posledním letu do vesmíru.
2021 Arogance Komiks začíná vydávat Grognaka Barbary.
2034 Rocket Delta IX raketa je přepracována do čela atomové
potřebám armády.
2037 Mr. Handy jde do prodeje.
2042 Zemětřesení zničilo velkou část hlavního města Mexika.
2044 John Caleb-Bradberton zavádí Nuka-Cola prodat. Cola se rychle stává nejvíce populární nápoj na světě.
2048 Svět se blíží Raul Tejada.
2050 Úkol SAD se opět změnil. Je vybaven nejnovější technologií a od nynějška do roku 2076 slouží jako vědecký tajné zařízení pro vývoj a testování biologických zbraní a konvenčních robotiky a otázek (zmínil o tomto holodisk prohlášení Sierra Mission }
2051 Ochrana své zájmy a zásoby ropy, Spojené státy začne vyvíjet stále větší tlak na Mexika , si uvědomovali politickou nestabilitu a znečištění z Mexika jako hrozbu do Spojených států. Různé ekonomické sankce sloužil k destabilizaci Mexika, a americké síly napadly Mexiko, aby byla zachována kontinuita výroby a vývozu ropy ropné rafinérii a zajistit palivo pro severní hranice… na úkor Mexika. (Zmínka o tomto se objeví pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
2052 TV dokument o vyčerpání ropných polí v Texasu, vede k deficitu ropy v amerických domácnostech a povědomí o tom, jak hluboko energetické krize. (Zmíněn pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
Duben: Začněte válku surovin. Mnoho menších národů zkrachovat, a Evropa, závislá na dovozu ropy z Blízkého východu , reaguje na rostoucí ceny Middle východní surové vojenské akce. Zdlouhavé-out válka mezi Evropským společenstvím (European Commonwealth) a na Blízkém východě začíná. (Zmíněn pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
Květen až červenec: Spojené národy, už poskvrnil, to začne rozpadat. Během série vzrušených debat, mnoho národů dochází s organizací jako OSN se snaží udržet mír. Na konci července, OSN je vyřešen. (Zmíněn pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
Poznámka: Tato informace pochází z chronologie obsažených v „Fallout Bible“ Chris Avellone. Vzhledem k tomu, holodisk Sierra Depot GNN Přepis , který Avellone považováno za nepatří do kánonu, protože údajně byly upraveny vojáky BWS , OSN stále existoval v roce 2074.
2053 Praskne tak, New Plague , zabíjet desítky tisíc. Spojené státy uzavřeny hranice a oznámit vůbec první národní karanténu. Zdrojem mor je neznámý, ale proslýchá se, že to je geneticky navržen zbraň. (Zmíněn pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
Prosinec: Na konci již velmi neúspěšné rok, teroristy zničen jaderného útoku izrealski Tel Aviv. (Zmíněn pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
ZAX 1.0, vyvinutý společností Vault-Tec , běží. Zpočátku prototyp měla řídit klenby, je dána vládě na pomoc ministerstvo energetiky sbírat data. Uvnitř roku, on je pořízena armádou pro výzkum moru a taktiky. Další verze, ZAX 1.2, je postaven na západním Tek (viz 2055) (tato informace může být shromažďovány v rozhovoru s ZAXem ve Falloutu)
2054 Leden: Limited nukleární výměna na Blízkém východě vyvolává obavy po celém světě. (Zmíněn pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
Tváří v tvář evropského Střední východ konfliktu a šíření metly, Spojené státy uvedou v účinnost projektu SafeHouse. Projekt, financovaný dluhopisy, měla za úkol vytvořit úkrytů, tzv Vaulty , pro obyvatelstvo v případě jaderné války nebo smrtící epidemie. Stavba začíná na konci 2054, a probíhá rychle díky pokrokům v stavebních technologií. (Zmíněn pouze v chronologii obsažené v „Fallout Bible“)
2055 Výzkumné centrum West Tek začne pracovat na novém viru vymýtit Nový mor. Jeho virový výzkum a úzké vazby s federální vlády povede k tomu, že o dvacet let později byl vybrán pro projekt Wszechodporności virionu , jakož i výzkum do pěchoty Power Armor a lasery. (Zmínil se v rozhovoru s ZAX’em ve Falloutu)
ZAX 1.2 se používá k regulaci podmínek v západní Tek. Je součástí konzervačního programu Vault-Tec , takže nemusíte mít žádné chránit lidstvo po padají bomby. Do té doby, to klidně vypočítává údaje a hraje šachy s vědci. Mnozí vědci tvrdí, že ZAX podvádění a rozšiřuje hru příliš mnoho na počítači svých schopností. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2058 Holding Isla Negra je získání kontroly nad regionu Point Lookout v Marylandu. V důsledku devastace životního prostředí, New Plague zabije stovky lidí tam.
2059 Je prokázáno, Anchorage Front Line, jako důsledek rostoucí vojenskou aktivitu ve Spojených státech, aby Aljašku chránit své zásoby ropy. Anchorage Přední linie způsobuje napětí mezi Spojenými státy a Kanadou , protože se Spojené státy se snaží tlačit na Kanadu do dovolovat americké jednotky hlídat Aljašský ropovod. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
To vyvolává první umělou inteligenci. Omezeno paměťovými limity, se rychle zastavit. Tento objev pokládá základy pro budoucí vývoj výzkumu AI v laboratořích v celých Spojených státech. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2060 Silniční komunikace na celém světě se pomalu mizí. Palivo je příliš drahé, aby jejich odpad ve vozidlech, používá tak alternativy – je zahájena výroba vozů poháněných vodíkem a elektřiny, ale továrny jsou schopny vyrábět pouze omezené množství. Rostoucí důraz na další výzkum technologie fúze mikrobuňky. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
Euro-válka v blízkosti východních koncích ropných polí na Středním východě konfliktu suché… není tam žádný další význam, a obě strany byly téměř přivedl do záhuby. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
Evropské společenství se rozpadá do válčících zemí, bojovat za zbývající zdroje surovin. (Uvedené v intru Fallout 1 )
2061 Konstrukce Vault 108.
2062 Přes karantény New Plague nadále šíří, podněcuje národní paranoiu. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2063 Srpen: Konstrukce většiny hrobek je dokončeno, s výjimkou Vaultu 13 , jejíž výstavba je právě opouští… ohlašovat expanzní cyklus, který se zdálo, narazí na stejné problémy. Ve městech s ukončeným Vaults koná soud, falešné poplachy, ale jejich rostoucí četnost vytváří efekt „vytí vlka“, a počtu osob, které se účastní v nich, které spadají v průběhu let. (Uvedeny v Příručce pro hru Fallout)
2065 Červen: Vzhledem k obrovské poptávce po energii v létě 2065, jaderný reaktor v New Yorku jde kritický, téměř způsobuje zhroucení. Zavřete přehřátí reaktoru přivádí do efekt elektrické přídělový systém, a výraz „Hot Summer“ je vzat jako definice incidentu. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
Srpen: je třeba zvýšit mobilitu mechanizované kavalérie v amerických vojenských sil zaměřit své úsilí na vytvoření „lidské-tank – bipedal, procházky obrněné jednotky: Power Armor. (uvedeno pouze v chronologii Bible Falloutu)
2065 – 2067 Studie o Power Armor jsou stále vyspělejší a je postaven několik prototypů, mnoho z nich se ukáže být neúčinný na bitevním poli. Nicméně, tyto prototypy stanou základem pro budoucí vývoj v oblasti vojenské vědy, strojírenství a technologie fúzních mikrobuňky. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2066 Jaro: Při vyčerpání ropných zdrojů po celém světě, závislost Číny na fosilních palivech příčiny energetické krize v zemi. Čína, je na pokraji zhroucení, se stávají více agresivní ve svých obchodních jednání se Spojenými státy. Spojené státy si nepřeje exportovat ropu do Číny , rozhovory mezi tak zlomený. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
Léto: Stát další urážka čínského-amerických vztahů, první jednoduchý fúze buněk , výsledkem projektu Power Armor , je popsán. Začíná se na výrobu zařízení pomocí fúze buněk. Realizace energie z jaderné syntézy do infrastruktury USA, ale proces je příliš pomalý, aby dodávky energie všem regionům v nouzi. Téměř o 11 let později, několik částí Spojených států, byly dodány s fúzní energie. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
Zima: V zimě 2066, Čína napadne Aljašku , pod velením generála Jingwei. Anchorage Front Line se stává pravdou bojištěm. (Uvedené v Fallout 1 intro )
Poznámka: Tato informace pochází z chronologie obsažených v „Fallout Bible“ Chris Avellone. Vzhledem k tomu, holodisk Sierra Depot GNN Přepis , který Avellone považováno za nepatří do kánonu, protože údajně byly upraveny vojáky BWS
, akce se konala 10.10.2077.
Zima: Jako znamení rostoucí napětí ve vztazích mezi oběma zeměmi, Kanada vyjadřuje nechuť pro přítomnost amerických vojáků na kanadské půdě a přeletu amerických letadel přes vzdušný prostor Kanady. Mocenské vztahy mezi Spojenými státy a Kanadou stále roste, ale nakonec Kanada ustupuje a americká armáda se pohybuje volně přes Kanadu. Tato událost je prvním krokem k anexi Kanady v 2076 roce. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2067 První kopie Power Armor je nasazen na Aljašce. Ačkoli on postrádá mobilitu budoucích verzí, se ukáže velmi účinná proti čínské tanky a pěchota. Jeho schopnost nosit těžké zbraně začíná hrát klíčovou roli v různých konfliktech, a je také schopen zničit celá města, aniž by byla ohrožena jeho držitele. Čína v spěchu zahájit svou práci na svou vlastní verzi, ale roky práce a výzkumu za Spojenými státy. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2069 Kanada začíná cítit vojenskou přítomnost Spojených států amerických surovinami pro provoz kanadského obranném úsilí. Obrovské rozlohy tajgy jsou řezané, a dalších surovin v Kanadě plně využity. Mnoho Američanů odkazují na Kanadu jako Little America, a kanadské protesty jsou přehlíženy. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
Březen: Vault 13 je dokončena – poslední s klenbami a začít své zkušební falešných poplachů. Vzhledem k pozdní dokončení účinku „vytí vlka“ není tak výrazný jako v jiných klenbami. (Uvedeny v Příručce pro hru Fallout)
2070 První z vozu Chryslus termonukleární pohonem palivového článku. Konejšivě velký a Američan, omezený počet modelů stojí majlant, ale stále se prodává v několika dnech. Od té doby, mnoho továren Chryslus je přepnut na vojenské výrobě. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2072 Rostoucí poptávka Spojených států pro kanadské zdrojů způsobuje protesty a nepokoje v několika kanadských městech. Pokus sabotovat aljašské potrubí se stává dostatečným důvodem pro armádu začít anexi Kanady… což vlastně začal v 2067. (Zmíněn pouze v chronologii Bible Falloutu)
2073 11.ledna: Spojené státy podaří dosáhnout poslední zbývající ropných polí, které byly dříve považovány za nemožné, protože postavení několika tisíc stop pod povrchem Tichého oceánu. (Uvedené v Sierra Depot GNN Přepis )
Poznámka : Těžní věž Enclave byla s největší pravděpodobností nachází v tomto místě.
15. září:. S rostoucí agresivitou Číny při použití biologických zbraní, vláda Spojených států přijmout protiopatření Projekt virion Wszechodporności je oficiálně zahájena a vytvořil plánuje zahájit experimenty na zkušební centru West-Tek v jižní Kalifornii. (Uvedené v holodisk FEV výzkum )
2074 Jednání USA s ostatními světovými mocnostmi přijít k dramatickému konci, když prezident odstoupí od rozhovorů o oleji. Po vášnivé debatě, rozzlobený prezident opustil setkání a oznámil, že poslední známý dodávky ropy budou použity výhradně ve Spojených státech a ve Spojených státech nebude prodávat nebo obchod s ropou s externími stranami. Prezident zůstává hluchý k hrozbě sankcí OSN.
Poznámka: Tato informace pochází z holodisk Sierra Depot GNN Transcript , který Chris Avellone považován za nepatří do kánonu, a který je v rozporu s chronologii Fallout
Bible , podle OSN přestal existovat v 2052.
Na rozdíl od dřívějších ujištění, že válka s Čínou se dostávali pouze zásoby ropy na Aljašce, americká pěchota a mechanizované jednotky jsou rozmístěny na území Číny. Oni postupují velmi pomalu vnitrozemí, jen prohlubuje jejich nedostatek.
Poznámka: Tato informace je z chronologie obsaženého v Bibli Fallotova Chris Avellone. Vzhledem k tomu, holodisk Sierra Depot GNN Přepis , který Avellone
považováno za nepatří do kánonu, tato akce se konala dne 10.10.2077.
2075 Umělá inteligence vojenská základna ze Sierry ( Skynet ) se stane sebe-vědomí.
14. února: Kanada souhlasil s připojením Spojenými státy.
Poznámka: Tato informace pochází z holodisk Sierra Depot GNN Transcript , který Chris Avellone považován za nepatří do kánonu, protože údajně byly upraveny vojáky BWS. Vzhledem k chronologii součástí Fallout Bible Avellone, Kanada byl plně připojený v lednu 2076
Tato informace pochází z holodisk Sierra Depot GNN Transcript , který Chris Avellone považován za nepatří do kánonu, protože údajně byly upraveny vojáky BWS. Vzhledem k chronologii obsažený v „Fallout Bibli,“ Avellone, Kanada byl plně připojený v lednu 2076
21. března: experimenty SSR pokračovat ve West Tek s kulturou 10-011, pokračoval v úspěšné testy viru na jednobuněčné organismy. Pokusy s rostlinnými buňkami jsou pozastaveny. Wszechodporności virion je přejmenován FEV – na Forced Evolutionary Virus (Forced Evolutionary Virus).
9. května: FEV experimenty pokračovat ve West Tek s kulturou 10-011, pokračoval díky úspěšných testech na flatworms výstavní zvýšení velikosti a zvýšenou odolností proti virovým infekcím. Experimenty s hmyzem měli menší úspěch, a další experimentování na hmyz se pozastaví Major Barnett.
30.června: FEV experimenty pokračovat ve West Tek s kulturou 10-011, pomocí bílých myší jako předmět studia. Zvýšení velikosti, svalů a inteligenci.
11 2075: Experiment FEV (kultura 10-011) na králících byly dokončeny. Větší velikost, inteligenci, a (tentokrát) agresivita. Samozřejmě, že bylo obtížné určit, zda je Plathelminthes v předchozích experimentech, byl agresivnější a rychlý, než je obvyklé. Ve skutečnosti, nemůžete vinit vědce.
2076 3.ledna: Branch armáda pod velením plukovníka vřeteno je poslán do West Tek výzkumné zařízení, které bylo střeženo pokusy v zájmu národní bezpečnosti. Kapitán Roger Maxson (dědeček John Maxson, High Elder Bratrstva oceli v Falloutu 1 ) je mezi vojáky.
12.ledna: Zahrnuje několik nových genových sekvencí v testování na virus infikované psům 10-101 kulturu West Tek. Ačkoli pozorovaného zvýšení pevnosti, nezvýší inteligenci.
Leden: Kanada plně připojen Spojenými státy. Kanadské demonstrantů a rebelové byli zastřeleni na místě a aljašský potrubí se hemží amerických vojáků. Obrázky zvěrstva přijít do Spojených států, což způsobuje další nepokoje a protesty.
Poznámka: Tato informace je z chronologie obsažených v „Fallout Bible“ Chris Avellone. Vzhledem k tomu, holodisk Sierra Depot GNN Přepis , který Avellone považováno za nepatří do kánonu, tato akce se konala dne 14.února 2075
26.ledna: S 11-011 kultury, experimenty se provádějí na přístřešků. Pozorovali jsme stejné účinky, ale pokus o útěk několik infikovaných jedinců vyústil v Major Barnett nařídil likvidaci uprchlíky a další vzorky. Dva páry byly nalezeny.
Poznámka: Scott Campbell a Chris Taylor věnovat tyto uniklé mývalové vytvořit inteligentní zvířecí společenství na severo-západně od záři s názvem „doupata“. Tato místa nebyla nikdy realizován.
30.března: Dnes prezident Tichomořského loďstva poslal do oblasti hlubinných vrt ropy se nachází někde v Pacifiku. Důvodem pro tento krok bylo, že cvičení čínského loďstva, které podle prezidenta konané nebezpečně blízko svých strategických zásob ropy. Čínská vláda popírá, že údajně měl nepřátelské úmysly. (Uvedené v holodisk Sierra Depot GNN Přepis
15.dubna: Jakmile jsou všechny sekundární zkoušky a studie byly provedeny na předmětech, všichni psi z 11-101a kultivačních testů FEV at West Tek jsou eliminovány… z bezpečné vzdálenosti.
Červen: Prototyp Power Armor je připraven, výsledky mohou již nalézt v Fallout 1. Je to vrchol technologie Power Armor před první světové války. Mnohé z těchto jednotek je poslán do Číny, kde začal bojovat svou cestu čínských ozbrojených sil. Čínští suroviny jsou napjaté k prasknutí a zásobovací linky národy připojené Čínou se začínají hroutit.
Srpen: Nepokoje pro potraviny a energie začíná ve velkých městech po celých Spojených státech. Vojenské jednotky začínají být nasazeny ve městech ve Spojených státech obsahovat vzbouřence, a mnoho dočasné věznice bude postavena. Oznámil stav nouze a stanného práva brzy bude.
4.října: West Tek, patnáct šimpanzi nakažený kultura je 11-111. Nejúspěšnější testy k dnešnímu dni, růst a imunita u šimpanzů překročit všechny ostatní objekty tak daleko. Armáda prakticky požírající výsledky pohled testu. Tajemství je naplánován začít testování v malých městech v karanténě v severní Americe a na výstavbu Mariposa vojenské základně je urychlen vzhledem k očekávanému převodu projektu West Tek na tomto místě pod vojenským dohledem.
2077 Leden
7.ledna: Major Barnett přes nesouhlas vědců objednávek převodu veškerého FEV výzkumu do nově vytvořené Mariposa vojenské základny.
10.ledna: Aljaška je kultivovaný, a Anchorage Front Line je udržována Američany.
22. ledna: První použití Power Armor ve Spojených státech ke kontrole karanténu. Jednotky používané v Číně a Anchorage přední linii se ocitnou bojovat Američanům o potravinové nepokoje jsou stále silnější, zabili mnoho civilistů. Mnoho vojáků vada z armády ve Spojených státech a Kanadě, jsou zachyceny a zadržováni ve vojenských věznicích.
Únor
Únor: Informace FEV Výzkum je unikly z neznámého zdroje. Protesty v mnoha městech a vládami po celém světě padají obvinění, že americká vláda je odpovědná za nový mor. FEV je viděn jako hrozba.
Březen
Březen: Připraveno pro čínské biologické či jaderného útoku, prezident a Enkláva ustoupí na bezpečné místo a připravit plány pokračovat ve válce.
Červenec
Mezi 10. červencem a 23 října: Sierra Army Depot je evakuován.
Říjen
10.října: Kapitán Roger Maxson a jeho muži zjistí, že vědci v Mariposa používali „dobrovolníků“ (vězni, jejichž mozky nebyly použity v Robomózgach ) jako testovací subjekty v experimentech. Morálka v základu, je velmi nízká, nervové zhroucení plukovníka Roberta vřeteno , lidé Maxon se obrátit na něj, aby převzal velení. (Uvedené v Pamiętnik_kpt._Maxsona )
10.října: Čína napadne Aljaška. Anchorage Front Line se stává pravdou bojištěm.
Poznámka: Tato informace je z chronologie obsažených v „Fallout Bible“ Chris Avellone. Vzhledem k tomu, holodisk Sierra Depot GNN Přepis , který Avellone považováno za nepatří do kánonu, nastala tato událost v 2066 zimě
15.října: Plukovník Spindel spáchá sebevraždu. Všechny vědci jsou zabiti. (Zmínil se kapitána Maxson deníku holodisk )
20.října: Kapitán Roger Maxson, velitel základny Mariposa, oznamuje v rádiu úplné dezerce… a nic se neděje. (Zmínil se kapitána Maxson deníku holodisk )
21.října: Maxson objednává všechny rodiny žijící mimo základnu přesunout na základně Mariposa. (Zmínil se kapitána Maxson deníku holodisk )
22.října: V obci Sunnyvale v Kalifornii, je vyroben z Platinum Szton
23.října: The Great War : Bomby jsou vypalovány
23.října: Necropolis Vault nikdy zavře. Když to bylo známo, že byly uzavřeny další klenby, lidé z Bakersfield se snaží dosáhnout Vault 12 chránit sebe a své rodiny.
23.října: Výzkum West Tek je zasažen raketou, skladovací nádrže FEV jsou zničeny na úrovni čtyř a pěti uvolňování viru do atmosféry. Prez záření mutovaný, virus ztrácí schopnost.
23. října: Survivors Mariposa základny, vojáci a vědci jsou chráněny před zářením a FEV viru jít ven do divočiny.
25.října: O dva dny později, Mariposa, scout v moci brnění (Platner) je poslán odebírat vzorky atmosféry. To neumožňuje určit stopy radioaktivity v blízkosti základny.
27.října: Poté, co pohřbil vědce před zahájením Mariposa, vojáci uzavřít základnu, pak jít do pouště, přičemž zásoby a zbraně schémata. Kapitán Maxson vede své muže a rodiny, aby se vláda bunkru Lost Hills. (Tato událost byla nazývána „Exodus“ a přeživší vojáci založili Bratrstvo oceli.)
Poznámka : I když Maxson ve svém deníku poznamenává, že civilní personál (pravděpodobně rodina vědců nebo jiných civilistům nejsou spojeny s armádou) musel zůstat v databázi, zda byly v databázi, nebo ne, je neznámá.
Listopad
Listopad: Kapitán Maxson, jeho muži i jejich rodiny, dorazí v útulku Lost Hills, po cestě ztratili mnoho lidí v této Maxson manželky. Přístřešek Lost Hills
je sídlo Bratrstva oceli.
2080 První účinky radiace jsou viditelné po přeživších. Rozsáhlé mutace ovlivňují zvířat a lidí, mutace účinky jsou nevratné. Od jednoho dne k vytváření nových druhů.
2083 Léto: Ghoulové přežili v Vaultu 12, a lidé, kteří přišli do Bakersfield vytvořit nové město nekropole
2084 Jaro: Set chopí se moci v kryptě Necropolis dohledu. Vedoucí se vyváží na sever a na jednání poté, co zemře.
2090 Vault 29 se otevře. Harold (v té době ještě člověka) se rozhodne, jak vydělat nějaké peníze navíc jako obchodník. Obchody pozůstalostního obyvatel žijících v Barrens.
2091 8 Vault je otevřen, oni používají jejich GECK-a vytvořit živnou půdu pro nové město ( Vault ).
Poznámka: Když Lynette říká, že město bylo postaveno před 120 lety, který byl na místo kolem roku 2120, Vyvolený později říká, že to bylo 70 roků předtím, než opustí Vault 13 by v Zakladatele. To může znamenat, že Fallout 2 se odehrálo již dříve a dialog soubor nebyl opraven.
2092 Los Angeles Vault je otevřen, jsou postaveny suť , která přitahuje přeživší.
Dr. Richard Moreau je vypovězen z Vault City za vraždu. Okolnosti vraždy je neznámý, ale Moreau změní svůj název na Grey a míří na jih.
2093 Muž jménem Angus založí město Hub.
2096 Harold se stal hlavou obytného karavanu v Hubu. Jeho karavan jsou terčem několika útoků v odpadech, ale karavana funkce Harold… dokud mutant útoky začínají v karavanu o několik let později.
2097 Narození John Maxson, budoucí starší z Bratrstva oceli.
Jonathan Faust, spolu s 200 lidí opouštějící přeplněné Vault
15 , bude brzy převzít skupinu známou jako zmijí.
2101 Dozorce z Vault se skládá z kanceláře, a je jmenován Radě občanů. Rada jmenuje první občan (zmínilo v rozhovoru s Lynette v “ Fallout 2 „).
Modifikovaná kůlna, že utekl z West Tek při provádění pokusů na ně s virem FEV objevil na místě, známý později jako skládkování.
Poznámka: skládkování a mývalové nebyly dát ve hře, i když jejich letu z Brilliance je zmíněno v jednom z holodisků
2102 22.května: Opakované útoky na karavany mutanty Harold vedou k tomuto zuřivý Harold financuje jeden z prvních v těchto oblastech dobrodružné skupin s cílem nalézt původ mutantů. Po setkání s lékařem a vědce z Hubu – muž jménem Grey – oba se rozhodli spojit své síly.
23.června: Richard Grey Expedition spolu s Haroldem objeví základní Mariposa a krátce nato je rozbité a rozptýlené životem její mutanty. Grey dostane hozen přes rameno do jedné z nádrží s virem FEV , a Harold padá ohromená probudit později v poušti.
27. června: Harold, již zmutuje, je nalezen obchodníci a odvezli zpět do Hubu. Jeho bývalí partneři a zaměstnanci, zděšen jeho stavu, opustit ho a on se brzy opustil dokonce dva bottlecaps třít dohromady.
Červenec: Richard Grey, nyní hrozně mutovaný virus, celá pokrytá FEV, vynoří se z nádrží av hrozných bolestech. Velmi zřídka je schopen myslet nebo vnímat své okolí, leze do ovládacího Vat místnosti a začne jeho zvukový deník. Ztrácí a procitne z bezvědomí, někdy i několik dnů či týdnů.
Červenec-listopad: Richard Grey začne aklimatizovat do své nové pozici a začíná své první testy FEV zvířat tím, že vystaví je na FEV. Tyto experimenty a jeho rostoucí povědomí položit základ plány na sjednocení (Jednota) a nadřazené rasy. Přijímá nový název – „The Master“ („pán.“).
Listopad: První lidská oběť putuje do Mariposa, a Grey ho spotřebuje.
Prosinec: Grey pokračuje jeho experimenty na poutníků, které vstupují Mariposa… bez úspěchu. Výsledky experimentů jsou kontaminovány s radioaktivitou, velký a neuvěřitelně hloupý. Šedá je spotřebuje, spíše než nechat je žít.
2103 Leden: Mistr objevuje problém s vlivem radiace na jeho mutací, a začne jeho poddaní opatrněji experimentální. První klasické super-mutanty, a všechny další drobné experimentální výsledky. Začíná své plány vybudovat armádu.
2103-2130 Během tohoto období, mistr začne pomalu shromažďování testované osoby, ochotnými nebo nechtějí, z místního lidského skladu. Velký Winter 2130 let a nedostatku lidských subjektů je obtížné budovat svou armádu.
2106 Malé stádo mutovaných mývalové (S’Lanter) se setká se skupinou lidí, známých později jako šakali. Při pohledu na ně začali střílet na cestující. Mývalové zpět do své komunity. (Popsáno v projektu skládkování)
Poznámka: skládkování a mývalové nebyly dát ve hře, i když jejich letu z Brilliance je zmíněno v jednom z holodisků
2120 Angus vládne rostoucí Hub a Usadí jako guvernér. ,
Neres die-Ka, vůdce kmene S’Lanter mutovaných mývalové. Jeho místo je pořízena jeho syn, Minishen (popsaného v projektu skládce).
Poznámka: skládkování a mývalové nebyly dát ve hře, i když jejich letu z Brilliance je zmíněno v jednom z holodisků.
2125 Zmije útok na Hubu je zastaven. Téměř všechny zásluhy padá na Anguse. Jeho obrana nutil zmije uprchnout na sever.
Zima:. Angus je zavražděn Hub je uvržen do chaosu.
2126 Band of obchodníků zmocní vodárenskou věž v Hubu. Požadují poplatky od každého, kdo chce vodu. Velká válka začíná obchodníků.
2126-2128 Prosím Obchodníci Velké války se voda Obchodníci zapečetění město, ale jsou v menšině. Muž jménem Roy Greene (Justin Greeneova dědeček) dělá mír a vyjednává urovnání sporu. Ústřední rada je tvořena (Ústřední rada) Hub, složený ze zástupců obou karavan společností. Dlouhé období nerozhodnosti a setkání zachovat status quo města.
2130 Velký zimní nastane.
2131-2135 Mistr objednání jeho Supermutantom unést lidí z karavanu. Po mnoho let, karavany zmizení jsou obviňováni na monstra v poušti, a to i když karavana Hub bude napaden, bude víno bude přenesena na Deathclaws. Armáda Super Mutant roste.
2134 Frakce uvnitř Bratrstva oceli vedená seržantem Dennis Allen získává sílu, a oni nutkání sionských nechat je prozkoumat jihovýchodní záře pro artefakty. Starší odmítají, takže Allen a jeho skupina rozděluje od Brotherhood of Steel, přičemž některé technologie a zbraně.
Pod vedením seržanta Dennis Allen, malým týmem Brotherhood of Steel hlavy do West Tek výzkumném zařízení v hledání dalších technologických před první světové války. Oni přijdou tam dvacet den a jsou žvýkat od sebe automatizovaného systému ochrany West Tek. Ranění, Allen je stále ozařuje otvorem ve výzbroji. Než zemře, on ještě vypálit na holodisk, co se stalo na expedici.
2135 Starší Roger Maxson umírá na rakovinu, a jeho syn, jako vyškolený voják, zahrnují Bratrstvo oceli v pozici „generálního“ (starší). John Maxson připojil k Paladins, rozvíjet slibnou kariéru vojáka.
2137 Začíná sériovou výrobu super mutantů. Jen asi jeden exemplář v šesti nebo jeden z pěti je úspěšná, a jen polovina z „úspěchu“ je vhodný, aby se stal součástí stále rostoucí armádě, nazvaný Unity (ang. Unity).
2140 Decker vytváří v podzemí v Hub’ie a začne tahat za nitky.
Minishen, vůdce mývalové S’Lanter odchyluje od polohy. Koná se po své dceři, Rinar (popsané v návrhu skládce).
Poznámka: skládkování a mývalové nebyly dát ve hře, i když jejich letu z Brilliance je zmíněno v jednom z holodisků
2141 Otevře se Vault 13: Jaro.
Narození v Zakladatele.
I když toto datum se může mírně lišit v závislosti na vašem věku, jsem hráče, aby své postavy ve Fallout
1.
Zima: vytvořit ve skupinách banditů, protože dojdou potraviny v této oblasti. Dva klany: Khans a na Zmije začnou terorizovat místní osady.
2142 Jaro: vznikají Shady Sands, obyvatelé postavit zeď proti nájezdníkům.
2145 Born Tandi , dcera Aradesh.
2150 V 50. letech Zmije obnovit svůj postoj, přispívá k obchodu s otroky a útoku na karavanu. Gang předpokládá základny v poušti, severně od Hub. Pod vedením náboženského fanatika napadnout oblast častěji na skladě mnohem četné řady. Přitahuje pozornost Bratrstva oceli.
Umírají Minishen , bývalý vůdce mývalové S’Lanter (popsané v návrhu skládkování).
Poznámka: skládkování a mývalové nebyly dát ve hře, i když jejich letu z Brilliance je zmíněno v jednom z holodisků.
2152 Když vliv Mistra v pustinách rostou, narazí na lidi – czczicieli Soudného dne. Nicméně, neházejte je do nádrží s FEV-I, místo toho požadavky, které byly jeho vyzvědači. Jejich vůdce je Morpheus , bývalý člen gangu Ripper – on doporučuje své následovníky, aby Mistra. Morpheus
s jeho kultu tvořily páteř organizace známé tehdy jako Dětí katedrály.
2155 Brotherhood of Steel pošle skromné průzkumné jednotky s úkolem pátrání po zmije. Chovají se jako trénink běh otcem John Maxson, Bratrstvo je přesvědčen o tom, že malá nezávislá skupina vojáků v ACS bude řídit bandity, aniž by wględu jejich počtu. Jedna z větví, vedené Maxson, najde zmije. Maxson Očekává se, že zhroucení a uniknout svého soupeře. Nevzal v úvahu náboženský fanatismus z Vipers (nebo jejich otrávených zbraní) a když dosáhne jednu ze šipek (ne založený na přilbu), umírá po několika hodinách. John Maxson zahrnuje pozici Senior, a Rhombus stane se nová hlava paladinů.
Paladins, nyní vedl o Rhombus, zahájit rozsáhlou kampaň proti Żmijom. Hunt a rozbít členy gangu ve lhůtě jednoho měsíce. Někteří Żmijom podaří utéct na sever a na východ, aby se skryli v horách.
Poznámka: Podle Fallout Bible # 6 Chris Avellone se Vipers nikdy nestane pjawiły. Pravděpodobně tento odkaz byl přidán, protože to nebylo jejich finální hra, nicméně, tam je rozpor s Fallout 1, kde přítomnost zmijí v okolí si stále pamatuje pár lidí ( Ian , Aradesh , Killian ). Vipers,
které přežily, pravděpodobně dal sám cítil v Kalifornii do roku 2161.
2155-2156: Po zachycení karavanu obyvatele kryptě, mistr učí umístění na Boneyard – Budoucnost místo katedrály. To překonává obyvatele tohoto místa a provádí operace s nimi, cultists použijte útočiště jako základnu. Odtud Mistr posílá hlídky v známý po celém krypt při hledání nich.
2156 Mistr vidí výhody při stanovení „náboženství“ Děti na katedrálu, a používat je jako špiony v osadách roztroušených po pustině. Misionáři Děti katedrály šíří pomalu ve většině měst, slouží jako oči a uši Morpheus a Master.
2157 Mistr, protože věděl, umístění Vaultu 12 ve městě Bakersfield, poslal odtržení od Super mutantů obsadit Vault. Mnozí Ghoul byl strouhaný v prachu v boji, a nakonec nastavte mutantů vysvětlila, že vlkodlaci jsou ocaleńcami co hledají. Super mutanti, rozzlobený selhal, oni šli hledat intaktní klenbou, opouštět malé síly pozorovat, kteří přežili, a zajistit spojenectví v nadcházející válce.
2159 Zimmerman najme žoldáky známých jako regulačních orgánů k ochraně Adytum ze spárů smrti a nájezdy banditů. (Zmínil se v rozhovoru s Gabrielem , vůdce Zbrojeniowców z Falloutu 1 )
2160 John Maxson stane vysoký senior Brotherhood of Steel.
2161 Skupina mývalové S’Lanter, se pouští do pátrání po pravdě o Gods Splendor. Jedenemu jen řídit, aby se vrátil – zbytek je ztracena kvůli radiaci (popsáno v předloze skládkování).
Poznámka: skládkování a mývalové nebyly dát ve hře, i když jejich letu z Brilliance je zmíněno v jednom z holodisků.
Říjen: Hlídkové několik rytíři Bratrstva oceli narazí na mrtvé výborný mutanta. Pobočka se rozhodne pro dopravu mrtvolu neznámé jim vytvořit Citadel bratrstvo. Šéf Scribe Vree začal zkoumat mutantní mrtvoly.
5. prosince 07:21: Origins Fallout 1: Vault Dweller opustí Vault
13 najít náhradní vodní čip.
15.prosinec Vault Dweller objevuje Shady Sands. On tam se setkává Tandi a Iana, který se připojí Zakladatele, aby mu pomohl při hledání vody čipu.
30.prosince: Vault Dweller dosáhne Junktownu kde rekrutů
psí šplouchnutí.
2162 17.ledna: Vault Dweller dosáhne Hub a vyjednává s obchodníky z vody k zajištění vody do Vaultu 13, získat nějaký čas na Vault.
13.února: Zakladatele je voda čip v Vaultu 12, který se
nachází v nekropole. Ian je zabit super mutanta a nastavit v hromadu popela, končí se svým sklonem k střílet Vault nováček v zádech s SMG výbuchy.
3.března: Vault Dweller porazí mistra skrývá v demu Crypt LA , čímž se atomové bomby se nachází na 4. úrovni Vault,
fouká jej spolu s podložní katedrály.
20. dubna: Vault Dweller vybouchne vojenskou základnu v Mariposa s nádrží o FEV. žbluňk umírá bránit svého pána.
10. května: Fallout 1 Ends: Vault Dweller se vrací do Vaultu 13, pouze řekl „Jsi hrdina, teď musíš odejít.“ Několik obyvatelé Vault (pod vedením Lydie , vedoucího organizace „zpět na povrch“ a doprovodného Terezie a Lyle
) brzy následovat Zakladatele.
12.května: Vault Dweller odstraní Vault oblek a od tohoto dne, nikdy víc se nepředpokládá.
10. července: Vault Dweller dosahuje na severu s malou skupinou ostatních nováčků z Vaultu a obyvatelé pustině, která spočívá v převzetí malé vesnici Arroyo.
2167 18.srpna: Dokončení Arroyo.
2185 Léto: V poledne, Marcus a Jacob Paladin Brotherhood of Steel setkat náhodou zdaleka jihovýchodně od Broken Hills a bojovat. Po několika dnech výměně úderů a požáry vzdát, když není člověk může dát radu do druhého. Celkem vydali na cestu argumentovat o Mistra a ideologii Bratrstva oceli, a zda je možné, že Mistr byl schopen propojit svůj nervový systém na katedrále počítačové sítě.
Podzim: Marcus a Jacob šel na stopu vlkodlaci, lidí, a flash mutanty jít do Broken Hills komunity.
2186 Jaro: Jacob loučí s Marcusem a přesune do nezmapované území.
New California Republic tvořil, bude Ústřední rada uplatnit svou autoritu.
2188 2.září: narodil dcera Zakladatele (kterého známe jako Elder ve Falloutu 2).
2195 20.července: Enclave Branch skaut dosáhne Mariposa Vojenská základna. Najde to částečně zničil.
20. července – srpen: Vědci a Chemical Corps prohledávají zbytky Enclave vojenské základny ve stejném Frank Horrigan s útočné vojáci hledají otroky pracovat na vykopávkách.
Září: Enkláva stavební posádky a otroci začínají výkopy. Oni odhalit virus FEV. Mutace se nezačnou objevovat, včetně s Frankem Horrigan, který je poslal do laboratoře enklávu pro testování.
Enclave, které získaly údaje FEV, listy Mariposa Vojenská základna , protože tam jsou více a více mutací. Super Mutant mutace vést ke druhé generaci. Supermutants jsou vynechány Base, založit novou komunitu, která dokazuje, Melchior.
Frank Horrigan , vystaveni FEV, postupně mutuje.
2196 Tandi byl jednomyslně zvolen prezidentem New California
republice.
2197 Počátky Fallout Tactics. Východní Bratrstvo oceli pošle pobočku osvobodit vesnici v Brahmin Wood na rukou banditu ( 40px )
Upozornění! Tyto události nejsou součástí kánonu!
2198 Enkláva provádí výzkum na různých technologií, včetně zlepšení Power Armor. Žádný z prototypů není o nic lepší než předválečné T-51b , některé jsou dokonce mnohem horší.
Východní Bratrstvo oceli ničí stroj s názvem kalkulačka , počítač řídící Vault 0 , a porazí armádu robotů nebo převezme kontrolu nad oběma, takže výrazně roste na síle.
Upozornění! Tyto události nejsou součástí kánonu!
2208 16.ledna: Poté, co psal své paměti, Vault Dweller opouští Arroyo a je pokládán za mrtvého, opouštět Vault Suit podané na posteli. Někteří věří, že ho vzal duchů nebe, jiní říkají, že on cítil, že je čas jít dál a nechat sionských vést Arroyo k jeho osudu.
2.února: Měsíční období smutku za Zakladatele končí v Arroyo začíná vracet k normálu.
2. února Závěrečný trénink Zakladatelův dcera vesnické starší. Ona prochází obtížným úkolem psychologii, vědeckých dovedností, matematické a manipulace se zbraní.
2210 31.ledna: Zakladatele dcera vstoupí do její mystickou zkoušku, klíčovou složkou je nějaký halucinogenní Hakunin’a bylin ze zahrady. Položí svůj život v chrámu Trials , používat její šarm předat většinu z testů poté, co se porouchalo jí zbraň. Poté ostře kritizuje test, přidává některé potřebné změny.
Poznámka: rozbité zbraň je jednou vidíte na jejím stole v Fallout 2 intro.
2.února: dcera Village Elder Zakladatele je. Pravidla s pevnou rukou, a její moudrost je velmi respektován.
2215 1.srpna: kongresman Richardson stoupá k moci uvnitř Enclave, podporovaný jeho otec, prezident Richardson.
Podle prezidentského řádu, Enclave vědci začít pracovat na zlepšení Power Armor. Vytvářejí a otestovat několik prototypů.
2220 5.března: Kongresman Richardson je volen prezidentem na pětileté období, a to především s pomocí svého otce (prezident Richardson).
Říjen: Enkláva vědci vyvinout spolehlivou verzi Power Armor Mk II. Výsledky prototyp (a nehod… a výbuchy… a úmrtí) na rozkaz prezidenta Richardson tajemství, protože morálku.
Vic dorazil na Vaultu. O devět měsíců později, narozen
Valerie.
2221 23.března: Zrození „Vyvoleného“. Jeho otec nebyl zaznamenán v kmenových záznamech neznámé příčiny, ale můžete jednoduše Starší stydět?
2231 27.března: Frank Horrigan se vyrábí pro své nové roli. Postavena nová verze Power Armor je postavena tak, aby vyhovět jeho hmotnost. To je uzamčen v něm.
Narození jeho syna Melchior
2232 Leonard Boyarsky je vypovězen z Vaultu.
2235 Enkláva experimenty na sevření smrti , která je, pokus o vytvoření speciální jednotky pro boj v nepřátelském prostředí.
Další skupina ghoulů přijít kolem Gecko , spojující stávající obyvatele. Gecko je usazen město. Příliv ghoulů přináší mnoho nových technologií a know-how, a to i ve stejném roce jaderný reaktor v Gecko do provozu. Vault rostoucí obavy se dívá na své nové sousedy.
2238 Harold přijde v Gecko, a dělá maximum (nepochybně třepání jeho hlavy) na pomoc ghulom před zavyl reaktoru.
2240 Thomas Moore přichází do Vault City a stává občan (zmínil v rozhovoru s první občan Lynette).
2241 Nejhorší sucho, který po mnoho let zasáhla severní Kalifornii vede ke ztrátám v kulturách obilovin a hejna Arroyo a Modocu.
Leden: První vzorky droga Redding Jet dosah díky rodiny Mordino.
Únor: Vault City odmítá spojenectví obou rodin Bishop z New Reno
a NCR.
Březen: Začínají s útoky na karavany do Vault.
25. července 08:24: Origins Fallout 2: Dítě osudu přistoupí k testu v chrámu Trials.
27.července: Child of Destiny opustí Arroyo při hledání GECK’a.
Říjen: Chosen náhodně setkává Frank Horrigan , doprovázený dvěma enkláva vojáci, když on zabije skupinu zemědělců, kteří odmítají sdílet informace s ním. Frank bere na vědomí Vyvolený a přikazuje mu, aby odešel, protože toto není ten případ, pak odejde.
2242 15.května: Enclave odešle kódovaný sekvenci k Vaultu 13, aktivuje svou ústřední počítač a naznačuje, že je čas odejít Vault. Martin Frobisher shromažďuje obyvatele kryptě pro zavedení filmu.
16.května: Méně než o den později, Vault 13 je otevřen, jen aby byl byl uvítán dvěma enkláva útočných vojsk přišel na Lataczach. Vojáci zabili tři obyvatele Vaultu, kteří „protivily“ a dělal útok na Vault, únos všechny jeho obyvatele.
17. května: The trenéři „zvířat“ zpřístupní Enkláva likvidace z bezpečné vzdálenosti poboček deathclaws ve Vaultu 13 zabít každého návštěvníka Vault a ukryl přítomnost Enclave. Ostatní Deathclaws byli posláni do pouště okolního Vault 13 při hledání případných uprchlíků a svědků.
Zhroucení Fallout 2 – Závěr: Chosen One vstupuje loď Enclave přicházející poškozený tanker a zničí vrtné plošiny „Poseidon“, zabít prezidenta Spojených států a končící plány enklávě pro světové nadvládě.
Inspirován příkladem stanovené Vyvoleného, Marcus nakonec cestuje na východ přes velehor, hledání dalších uprchlíků z Master armády.
2248 Smrt prezidenta Tandi.
Válka začne mezi NCR a Brotherhood of Steel.
2250 Van Buren , Black Isle ‚s Fallout 3 bude pravděpodobně zakotven v 50. století XXIII („téměř 250 let do budoucnosti“, na základě zpravodajských Kachna a přikryjte s Seanem K. Reynolds )
Blackfeet dvakrát snaží zabít Phil, Sparky a Frank na Burham jara. Mezi jejich útoky Vipers se snaží, aby učinily totéž. Nedokáží některou ze skupin.
Gang Porter (370), a 308. berou práci v Denveru, aby se odčinit vína. Thanks v přeplněných věznicích ulehčit trochu prostoru pro nebezpečné zločince. Vězni cestovat s hobos, vyhýbat lidi z kmenů. V důsledku střetů s otrokářů, plemieńcami, radskorpionami a dalších monster zabitého cca. Polovina z nich.
2251 Belle se narodil v rezervě.
Bunkr Lost Hills se rodí Sarah Lyons.
Porter je gang dorazí do Denveru. Jejich úkolem na místě je krádeži okolních budov v hledání zdrojů, zřízení postu a vydláždit cestu pod okupaci Nové California republice. Předpokládají tábor. [3]
Smečkou psů zpustoší starých tábora záchranářů. [3]
To vyvolává Sierra Petrovita
2252 Bloomseer Poplar dorazí na Oasis. [4].
2253 Moira Brown se narodil v Canterbury Commons [5].
23.října: vězeň probudí ve Velké prázdnotě. [1].
Začátek akcií ve městě Van Buren.
Zářící vlkodlaci se začínají pohybovat od Boulderu do
Denveru [3].
Skupina Denveru krabice a má v úmyslu jej zmocnit pro
sebe. [3].
V reakci na některých slov Hardin, Bombay zuřivý Jack začíná pracovat na vlastní pěst. Trvá okolí a obklopuje ho wybouchowymi obvinění. [3]
Vězeň přichází v Denveru.
2254 Brotherhood of Steel pošle větev pod velením Owyna Lyonu
do Washingtonu najít prastaré technologie a na vyšetřování zvýšené
aktivity Super Mutant [6].
2255 Na cestě do hlavního Wasteland , rozdělení města hrdlořezů napadl Brotherhood Pitta
a rovná ho na zem. Tato událost je později známý jako metly [7].
Expediční síly Brotherhood of Steel pod Komeda Owyna Lyonu „a dosáhnout kapitálového Wasteland
[8].
Brotherhood of Steel zavádí Citadela jako svou hlavní základnu operací v troskách Washingtonu.
2256 Child Destiny Child a Angela biskup nebo Leslie Anne Bishop , se teprve třináct roků, přebírá kontrolu rodinného biskupa a vede je k vítězství nad ostatními mafiánské rodiny v New Reno.
Poznámka : To je jeden z možných konců „Fallout 2“, a přijít k uskutečnění, budete muset přijmout vhodná opatření,..
2257 Allistair Poručík Tenpenny zaměstnává Tare Pole , Jeff Strayer , Dave , Dukovany a pan Crowley drancovat Fort Constantine
[5].
2258 13.července : Fallout 3 začíná : 101 Vault Dweller se narodil jako dítě Jamese
a Kateřiny.
Catherine umírá při porodu syna nebo dcery.
Čistící projekt je opuštěn.
2259 Madison Li přijíždí na Rivet City a přebírá povinnosti vedoucího místní vědecké laboratoře od Pinkerton. Pinkerton
posádka začíná s ní pracovat. [10].
James , otec na Zakladatele 101 , je najat dozorce Alphonse Almodovar
jako lékař v úložišti 101.
Vault Dweller 101 slaví své první narozeniny v úschovně 101
2260 Generátor v citadele je přetížený, chyby se mohou vyskytnout v oblasti umělé inteligence lékařském programu v robota jménem felčar.
To zvyšuje inteligenci překročení jeho předchozí schopnosti a averzi k
lidem, které slouží [11].
Matka z Amaty zemře nevysvětlených příčin [12].
2264 Butch Deloria začne lpět na na Zakladatele 101.
2265 Bannon dorazí do Rivet City , a pomáhá vytvářet hlavní obchodní centrum hlavního Wasteland [13] (nebo alespoň tak to tvrdí).
2267 Born Arthur Maxson syn Jonathanna a Jessica.
2268 Stanley Armstrong , techniky, Vault 101 , ztratíte kopii děkana Electronics.
Duben-květen , James , otec na Zakladatele 101 , opravuje zbraň BB, který Jonas Palmer nachází na úrovni Reactor ve Vaultu
101.
12.července Stanley Armstrong pomocí Andyho „ega opravu úpravny vody ve Vaultu
101.
Července “ 13 “ Vault Dweller 101 slaví své 10. narozeniny v kavárně Vaultu
101.Dostaje Pip-Boy 3000 Series A , dětské baseballovou čepici a větrovku.
Červencový ‚ 14 ‚ nováčkem z Vaultu 101 dostane svůj první úkol při práci.
2271 Otrok volal Hannibal Hamlin uteče od svého pána.
2273 Reilly předpokládá Reillyho Rangers
2274 MacCready se stává starostou Malé lampy.
Hannibal Hamlin je Lincolnův hlava a předpokládá chrám jednoty , skupina anti-otroctví.
Stanley Armstrong , technik v oddělení údržby Vault 101 je diagnostikována James (lékař v kryptě 101 ) – utrpení z přepracování a nedostatku spánku. James předepisuje aspirin pro toto onemocnění.
Freddie Gomez , teenager žijící v Vaultu 101 , je diagnostikována James – trpí deprese syndrom Vault. James předepíše antidepresiva – Chlorpromazin.
Amata Almodovar , teenager žijící v Vaultu 101 , je zkoumána James. Její otec, Alfons Almodovar , je přítomen ve studii.
27.července – 2.srpna Family Susie Mack , který žije ve Vaultu 101 , nové díly jsou dodávány do poškozeného chladiče.
27.července – 2.srpna , Jonas Palmer , lékař v Vaultu 101 , dává aspirin Stanley byl Armstrong pro jeho bolest hlavy.
3.srpna , Jonas Palmer provést další testy na Stanley’u
Armstrong.
3.srpna Vault Dweller 101 projde testem kozu.
4-10 08 studentů z Vault 101 by měl dokončit čtení určené části Big Book of Knowledge.
NCR vstupuje do Mojave Wasteland.
Pan dům civilizované tři kočovné kmeny.
Vzniká Strip.
2275 Vzniká Camp McCarran , hlavní základna z větví Nového California republiky v oblastech Mohavské
pustině.
2277 17. srpna 09:04: James opustí Vault 101 Dítě se vydává na cestu za ním..
Letos Vault 13 měl být otevřený, ale dopadlo to jinak.
NCR vojenských porážek Caesarova legie v první bitvě o Hoover
Dam.
2278 Raven rock je zničen, Brotherhood of Steel se odráží čistič na rukou Enklávě. To se aktivuje Purification projekt stává nadějí pro přestavět svět.
Brotherhood of Steel ničí zbytky Enklávy v Adams Air Force
Base.
Tabitha spolu s dalšími mutanty dorazí na Černou horu , kde se předpokládá jeho stanici.
NCR vede k masakrům v Bitter Springs , zabitých mužů, žen a dětí.
2281 Začíná Fallout: New Vegas , kurýr je střelen Bennym a pohřben na hřbitově v Goodsprings
, zachrání ho Victor.
Bílé končetiny zničí New Canaan. Přeživší obyvatelé jdou do národního parku Zion.
2282 Boomers vyzvednou potopený bombardér B-29. (Pokud hráč přijme příslušná opatření).
Gina pan domu. (V případě, že hráč přijme vhodná opatření).
Caesarova legie provedl puč proti prezidentu Kimball. (To
od hráče, závisí na tom, zda prezident přežije).
Začíná druhá bitva o Hoover Dam. (Od hráč, závisí na tom, co strana se bude účastnit a kdo vyhraje).
Courier , Pan Houseova , NCR and Caesarova legie získá plnou kontrolu nad New Vegas.
NCR a Brotherhood of Steel oznámit podepsat příměří a
spojenectví, a to navzdory potyček obě frakce na Západě. (Je-li hráč
vede spojenectví mezi nimi).
2297 10.září Moira Brown začíná pracovat na biografii na
Zakladatele.
2316 Family Guy Bishop z New Reno a zároveň syn dítěte osudu zemřel pokojně ve spánku nikdy dostat znát jméno svého otce.
Poznámka: To je jeden z možných konců „Fallout 2“, a přijít k uskutečnění, budete muset přijmout vhodná opatření,..
2377 Odhadovaný rok, v němž Spojené státy budou opět vhodné k pobytu, dle Vault 101 PA systému