FAQ

Jaké je datum vydání?
Premiéra Fallout: New Vegas je plánována na podzim roku 2010 pro Xbox 360 a PlayStation 3 a hry pro Windows v Severní Americe.

Kdo je výrobcem hry?
Fallout: New Vegas je vytvořen společně Bethesda Softworks a Obsidian Entertainment , tvůrci oceněných jako RPG Neverwinter Nights 2 V čele skupiny stojí zakladatelé Obsidian Black Isle Studios – producenti původních her Fallout a Fallout 2.

Kde se odehrává Fallout: New Vegas?
V New Vegas, Nevada a jeho okolí.

Fallout: New Vegas nabídne také multiplayer?
Ne, Fallout: New Vegas je hra pouze pro jednoho hráče.

Editor bude k dispozici?
G.E.C.K. ( Generátor Ecosystem Miracle Land) Fallout 3 bude kompatibilní s Fallout: New Vegas. Můžete si jej stáhnout z naší webové stránky kliknutím zde. Umožňuje uživatelům služby Games for Windows® vytvářet a přidávat své vlastní prvky do hry. G.E.C.K. není k dispozici pro Playstation 3 a Xbox 360.

Mám spoustu nápadů a otázek. Kam je mám poslat?
Doporučujeme vám zaregistrovat se na oficiálním fóru hry a zslání svých myšlenky a otázek do tématu Fallout: New Vegas , kde fanoušci a producenti odpovídají na otázky a sdílejí a diskutují o nových nápadech a očekáváních pro hru.

Kde mohu najít více informací o hře?
Podívejte se oficiální webové stránky na fallout.bethsoft.com kde naleznete neustále aktualizované sekce s grafikou, recenze, oznámení, rozhovory a další. Můžete také navštívit Bethesda blog, stránky na Facebooku a stránky na Twitteru.