DLC

Automatron – březen 2016

Neznámý mechanik vypustil do pustiny několik nepřátelsky laděných robotů, které dostanete za úkol postupně pochytat, vytlouct z nich co nejvíce použitelných součástek, které následně můžete použít pro tvorbu robotů vlastních. Součástky můžete jakkoli kombinovat a vytvářet tak unikátní roboty, zvolit jde i jejich barva či hlas.

580863-fallout-4-dlc-1000x1140

Wasteland Workshop – duben 2016

Toto DLC do hry přidá možnost stavět jakési klece, do kterých můžete pochytat všechny živé bytosti pustiny. Následně je budete krotit a vychováte je pro „zábavné“ souboje mezi sebou nebo proti obyvatelům vašich osad. Součástí updatu budou i další předměty do crafting módu.

580864-fallout-4-dlc-1000x1140

Far Harbor – květen 2016

Toto DLC je jediné, z prvních tří, které nabízí i příběhový obsah. Jako vyšetřovatel se vydáte po stopách ztracené ženy, příběh vás zavede na odlehlý ostrov Far Harbor, který je kompletně zničen silnou radiací a na němž hoří ostrý konflikt mezi původními obyvateli, členy sekty Children of Atom a androidy. Vaším úkolem bude dát to na ostrově dopořádku, přičemž budete mít volnou ruku při volbě jedné z místních frakcí.

580861-fallout-4-dlc-1000x1140

Contraptions Workshop – červen 2016

Contraptions Workshop je čtvrtým DLC pro Fallout 4 a druhým doplňkem typu „workshop“. Příběh zde prroto nečekejte. Byl vydán 21. června 2016. „Stroje, které třídí! Stroje, které staví! Stroje, které kombinují! S Fallout 4 Contraptions použijte dopravní pásy, sady lešení, sady kolejí, dokonce i logické brány k výstavbě šílených a složitých vychytávek pro zlepšení vašich osad ve vyprahlé pustině. Contraptions Workshop také zahrnuje zcela nové funkce jako výtahy, sady pro skleníky, sady pro sklady, ohňostroje, stojany na brnění a mnoho dalšího!“

Vault-Tec Workshop – červenec 2016

Vault-Tec Workshop je pátým doplňkem pro Fallout 4 a třetím doplňkem – workshop. Byl vydán 26. července 2016. „Stavějte světlejší budoucnost pod zemí s úplně novým Vault-Tec Workshopem. Vytvořte obrovský Vault a přilákejte nové obyvatele pomocí průmyslových sad vzniklých před válkou, které jsou kompletní s retro-nostalgickým nábytkem, osvětlením a uměním. Změňte a přizpůsobte vzhled svých obyvatel s novými holičstvími a stanicemi pro kosmetickou chirurgii. A jako každý dobrý dozorce provádějte schválené experimenty Vault-Tec na svých obyvatelích, abyste se dozvěděli, jak stvořit ideálního občana. Vault-Tec vám dal nástroje, zbytek je na vás!

Nuka-World – srpen 2016

Nuka-World je šestým doplňkem pro Fallout 4 a třetím doplňkem s příběhem. Byl vydán 29. srpna 2016. „Podnikněte výlet do Nuka-World, obrovského zábavního parku, který se nyní stal bezvládným městem Raiderů. Prozkoumejte zcela nový region s otevřenou pustinou a parkovými zónami jako Safari Adventure, Dry Rock Gulch, Kiddie Kingdom a Galactic Zone. Veďte zabijácké gangy Raiderů a použijte je k dobytí osad, ohýbání Commonwealthu k vaší vůli. Nuka-World nabízí nové úkoly, Raidery, zbraně, stvoření a další. Užijte si jízdu!