Módy

Ke spuštění většiny módů nebo patchů je zapotřebí FAME nebo Mod Runner. U většiny modů je doprovodný soubor většinou v txt, ve kterém jsou informace (v 95% případech v angličtině) o nainstalování. Pokud budete mít nějaké problémy, pište do intercomu, pokusím se vám poradit.


Fallout 2 Restoration Project (version 1.2)

vytvořil Killap

Nejrozsáhlejší „mód“ pro Fallout 2 vůbec. Tento mód v sobě spojuje spoustu užitečných věcí jako je, vyladění velkého množství chyb a přidání lokací, které byly z oficiálního Falloutu původně vypuštěny. Povinnost pro všechny kteří si chtějí hru užít i dnes. K instalaci tohoto módu nepotřebujete ani FAME, ani Mod Runner. ;-)

Download (60MB)


B-team

vytvořil Jargo

Tento mód ve verzi 2.1 upraví vzhled vašich parťáků, takže nyní uvidíte, jakou zbroj zrovna mají na sobě. Postavy, na kterých jsou zbroje viditelné jsou Sulik, Vic, Cassidy, Lenny, Myron, Miria a Davin. Autor zaručuje, že vám mod bude fungovat i se starými uloženými pozicemi, ale pak veškeré nadávky směřujte jemu :)

Download (72kB)


Item-Fix

vytvořil Dunkle Bruderschaft

Mění vlastnosti zbraní a zbrojí, dělá je lepšími a realističtějšími. Součástí je Ammo-Patch od TeamX.

Download (18kB)


Fallout 2 Chop Shop Hack

vytvořil Coyote

Z autodílny v New Reno tento hack udělá skladiště veškerých předmětů, zbraní, zbrojí a munice, co lze ve hře nalézt, úhledně seřazených do skříněk a stolů.

Download (29.4kB)


Neo Nightkin’s Vision

vytvořil anima_zero

Změní hlavní menu, dále vytvoří novou volitelnou postavu se všemi statistikami na desítce, z „Leguána na špejli“ udělá „Total Make-Over!“ mající dva různé účinky, z Raketometu udělá smrtící kuši a nakonec z Bobova syna udělá homosexuálního kadeřníka… což zní opravdu zajímavě :)

Download (181kB)


James’s Godess

vytvořil James

Obsahuje dvě předtvořené postavy, které si můžete nahrát. Jedna postava má všechny statistiky na 10 a druhá má nejen všechny statistiky na deset, ale navíc i schopnosti na maximum.

Download (1kB)


Truck Mod

vytvořil Gameshark

Z Highwaymana udělá starý zrezivělý náklaďák, který jste ve hře bez modu mohli nalézt pouze v nepoužitelném stavu.

Download (10kB)


Ferrari Enzo

vytvořil Sedar

Pomocí tohoto módu se vám z vašeho starého ojetého autíčka Highwayna stane Ferrari Enzo s vozíkem.

Download (11kB)


Bozar modification

vytvořil RGS-Chevrolet

Jak název napovídá, mód mění a přidává vlastnosti této mocné zbraně. Přidává možnost střelby jednotlivými střelami a zanechává i původní střelbu dávkou, účinnost jednotlivých střel je v rozmezí 40HP až 70HP a dosah je 80, účinnost dávky je v maximálně 700HP a dosah je 40, kapacita zásobníku je nyní 40 a nábojů v dávce je 10. A jako třešnička na dortu je typ poškození, který je nyní explozivní.

Download (22.4kB)


DNA

vytvořil Grendelin

Změní Impoved flamer(Upravený plamenomet ) na Deathclaw launcher, který ubírá v rozmezí 1000 až 5000HP, změněna je i munice. Dále změní Combat leather jacket(Bojová kožená vesta) na fire gecko armor, ve kterém budete vypadat jako ohnivý geckon. Poté ještě změní Pipe rifle(Trubková puška ) na Gecko fire, která bude jako jediná zbraň fungovat v brnění Fire gecko armor.

Download (31kB), Readme


Door Destroyer v2

vytvořil RGS-Chevrolet

Standardní upilovaná brokovnice vylepšená explozivními náboji. Poškození v rozmezí 100 až 150HB

Download (22.4kB)


Frank Horrigan’s Armour

vytvořil Smackrazor

Super, pokud jste vždy toužili nasadit si brnění hlavního bosse, vězte, že už to není nemožné, pokud tak chcete učinit musíte brnění nejprve nalézt :) mělo by být ukryto někde v Klamathu.

Download (82kB)


Fun with Drugs

vytvořil Cyrus[C4]

Změní Psycho na Red Speed, Buffout na Adrenalin, Rot Gut na Green Acid, poté mění vzhled Cat’s Paw a přemění tři postavy v New Renu(Cyrus, Nopran a Buffy).

Download (196kB), Readme


Gauss Mod

vytvořil Francois

Gauss M72 RailGun se vrací, je menší, nebezpečnější, dražší, lehčí, ale hlavně umožňuje střelbu dávkou!!

Download (1kB)


HKTC 1.2

vytvořil Grendelin a Adeptus

Pokud vás již zbraně z původního Falloutu omrzely, zkuste tento mód. Patnáct zbraní přemění na zbraně od známé firmy Hekler&Koch.

Download (51.7kB)


Kamikaze Mod

vytvořil Trytec

Tento mód dělá zbraně silnější, upravuje nepřátele (tužší), činí hru reálnější, zbraně jsou těžší a mají menší dostřel.

Download (80kB)


Klint the Generous

vytvořil Smackrazor

Z úplně prvního člověka jménem Klint, na kterého ve hře narazíte, tento mod vytvoří velice velkorysého muže! Dokáže zvýšit statistiky a dát jakékoliv předměty, vytvoří z něj takový příjemnější editor postav. Ve hře jsou přidány dva nové předměty a to černá díra, která vám vytvoří bezedný batoh, a brnění posledního bosse Franka.

Download (10kB), Readme


Longbaugh’s Fallout 2 Mod

vytvořil Longbaugh

Tento mod mění všechny zbraně vyjma chladných a plazmových, ať už jen drobností nebo je mění celkově.

Download (82kB)


Paint Job 1.0

vytvořil SplitSoul a Matux

Pokud jste snili o tom jak si pojezdíte v pěkné černé limuzíně ve Fallotu 2, tak nyní si tento sen můžete splnit, mód obsahuje i rezavou barvu stačí si vybrat…

Download (19kB), Readme


A New Vision 1.1

vytvořil TeamX

Tento mod pozměňuje Arroyo, Klamath a přilehlé oblasti. U třinácti postav jsou pozměněny dialogy, sedm postav je nových, samozřejmě jsou k dispozici i nové úkoly. Vytvořeno nebo upraveno je také něco přes 30 předmětů, dokonce i mapy nezůstali beze změny, nejvíce změn uvidíte v krysím podzemí v Klamathu, a pár menších map je přidáno. Ale proč číst tohle, honem vyzkoušet! :P

Download (11.1MB)


MrFixit vytvořil TeamX

Nyní, když podržíte levé tlačítko na vaši postavu a poté vyberete dalekohled, dostanete se do prostředí Mr. Fixit, trochu podobného jako je pipboy. Zde můžete vytvářet různé předměty, ovšem jen pokud máte dostatek zkušeností a surovin. Vřele doporučuji.

Download (139kB)