Van Buren

Van Buren

Fallout Van BurenV sekci Fallout 3 – Info jste se mohli dozvědět, že Van Buren je kódové jméno původního, zrušeného Falloutu 3, který pochází ještě od původních tvůrců Falloutu – Interplaye potažmo Black Isle Studios. Zde si můžete stáhnout, přečíst a prohlédnout co z tohoto projektu vzešlo, nebo zbylo, chcete-li.


Vývojářská (tech) demoverze:

Pro opravdové šťouraly a masochisty je tady vývojářská demoverze, je to spíš taková raritka, moc hrát se to nedá. [Download]


Design dokumenty:

Blackfoot & Hangdogs: [Download]

Primitivní kmen Blackfoot, který pořádá nájezdy na okolní ze kterého získává otroky, těmi pak platí Caesarově Legii. Uvnitř kmene je i komunita Hangdog, která se zaměřuje na výcvik psů pro výpomoc při lovu a hlídání.

Jericho: [Download]

Komunita se nachází poblíž „Velkého Solného Jezera“, kde kdysi byla vodní elektrárna Jericho, která byla součástí města New Canaan. Město bylo před 7mi lety napadeno zbytky armády z války dále na západě a komunita je tak od města odtržena.

Burham Springs: [Download]

Hrozivé trosky těžební společnosti, které již desetiletí hoří. Pouze pár lidí zůstalo na tomto ohavném místě.

New Canaan: [Download]

Mormonské město New Canaan je jedno ze stabilnějších a tolerantnějších komunit v pustině. New Canaan je komunita v troskách Ogdenu v Utahu na okraji Velkého Solného jezera.

Tibbets Prison: [Download]

Tibbets je chladné, sterilní, ocelové plně automatizované vězení, ovládané technologií pocházejících z doby asi 200 let před Velkou Válkou, vězení sloužíilo jako káznice pro nejnebezpečnější světové předválečné zločince. Nyní jste vy jako hráč uvězněn hluboko v celách této věznice a máte se dostat ven, přes zdejší prastaré mechanické roboty a přes umělou řídící inteligenci nesoucí jméno ULYSSES.

Boulder: [Download]

Dóm Boulder je výzkumné zařízení postavené tak aby odolalo jadernému výbuchu. V okolí naleznete trosky města Boulder zamořeného jaderným a toxickým odpadem. V dómu naleznete jednotku vědců napadených těžkou chorobou, kteří se snaží zabránit samozničení jejich umělé inteligence zvané ZAX, mimo tyto vědce jsou zde i ghoulové a kanibalští primitivové.

Mesa Verde: [Download]

 Skrytá ve stínu obřího útesu, daleko v poušti se nachází vesnice Mesa Verde, tato vesnice je domovem Cipherů, nazývaných Pomalovaní Lidé, díky jejich hojně „pomalovaným“ tělům.

Twin Mothers: [Download]

Je to malá vesnice (matriarchát) na jihozápadě Ameriky, obyvatelstvo je tvořeno původními obyvateli Vaultu 31a jejich vesnice je vybudována na vrcholu tohoto Vaultu. Všechna rozhodnutí jsou na bedrech kmenových vůdkyň.

Maxsonův bunkr: [Download]

Předválečný, soukromý, protiatomový kryt, vybudovaný pro rodinu senátorem Maxsonem, bohužel nebyl nikdy využit k ochraně osob, jeho lokace se předávala skrze pokolení a nakonec zde Roger Maxson vybudoval bunkr Bratstva Oceli.

The Ouroboros: [Download]

Domov klanu nájezdníků, kteří si říkají Psi bohyně Hekaté a přidružené sekty Dcery Hekaté, vesnici ovládá tajuplná žena vydávající se za dceru této bohyně.

Denver: [Download]

Předválečné město obývané vězni NCR (New California Republic), toto město je obýváno různou mutovanou faunou.

Rezervace: [Download]

Rezervace Los Alamos je oblast dříve určená k nukleárním testu, je to lokace ve které naleznete velké množství věcí, technologií k prozkoumání.

In game screenshoty:

vb1

Ostatní:

Fonty použité ve Van Burenu – stahujte zde
Seznam NPC’s Van Burenu – stahujte zde
Velkou mapu světa Van Burenu – stahujte zde