Auto

Auto získáte od Smittyho z Denu, pokud mu donesete součástku z Gecka a trochu si připlatíte. V průběhu hry na vás čeká několik příležitostí, jak zvýšit jeho výkon. Jedno vylepšení na vás čeká u Smittyho za součástku z Klamathu, další v New Renu u T-Raye a poslední v New California Republic u chlápka v plášti stojícího uprostřed vrakoviště. Pokud si auto nenecháte ukrást (musíte vždy parkovat jinde než na parkovišti u vstupu do New Rena) a zaparkujete tam až po dokončení celé hry (musíte si po závěrečné animaci zvolit, že chcete pokračovat), T-Ray vám do něho zabuduje antigravitační pláště, takže budete moci jezdit bez energie. Auto jezdí na enrgetické články (Micro Fusion Cells a Small Energy Cells), které se normálně používají i jako střelivo do energetických zbraní. Auto nabijete tak, že na něj kliknete a držíte pravým tlačítkem, zvolíte batoh a z inventáře vyberete energetický článek.


Získání kontroléru přívodu energie

Kontrolér přívodu energie můžete získat v Gecku od Skeetra, zanesete-li mu Super Toolkit z Vault City. Odneste kontrolér Smittymu v Denu a on vám jej za 2000,- namontuje a prodá vám auto.


Regulátor přívodu energie

Získejte přístup do zamořené čtvrti v Klamathu a po vyčištění sklepních prostorů od krys vylezte po nejzápadnějším žebříku nahoru zde se nachází staré auto, zněj vymontujte regulátor Smittymu namontuje vám ho za 750,- a sníží se vám spotřeba cca na polovinu.


Vylepšená nosnost

Až vám v New Renu auto ukradnou vypátrejte ho a odkupte od zlodějů za 1000,- za dalších 500,- vám udělají upgrade na vylepšenou nosnost. Pokud jste žena s charismatem 7 a více, můžete si ho vysouložit zpět, pokud kašlete na vylepšenou nosnost, můžete zloděje vystřílet.


Menší spotřeba auta

Na skládce v New California Republic je chlápek v plášti, může vám ještě trochu vyladit spotřebu.

Doplnění energie:

 

 

Ukládání věcí do kufru:

Na obrázcích je použito auto s módem Paint Job (Black Car.dat)