Fallout Tactics


V tomto dílu, na kterém se nepodílí všichni vývojáři těch předchozích, bohužel došlo k některým nepříliš dobrým změnám – byly totiž odstraněny všechny adventure prvky, což značně ochudilo zkoumání předmětů, obchod a rozhovory. Na druhou stranu můžete plně ovládat svou skupinu a asi 6 vozidel. Byli jste vybráni jako rekruti do Bratrstva oceli. Bratrstvo oceli se vyskytuje již v předchozích dvou dílech, jde o skupinu lidí, kteří se snaží zachovat všechny technické vymoženosti z dřívějších dob a uchovávat je i pro další generace.

Plníte přímé mise (někam přijedete a neodjedete dokud ji nesplníte), které jsou převážně bojového charakteru, což je velký rozdíl oproti předchozím hrám, kde nebylo třeba tolik bojovat, pokud jste měli správně vytvořenou postavu. Časem získáváte lepší výbavu a horší nepřátele. Konečným cílem je zničit/ovládnout Kalkulátora, největší myslící stroj v SuperVaultu, Vaultu 0. Kalkulátor se totiž rozbil a snaží se všechny vyhladit. Výhodou je, že lze nastavit boj v reálném čase a hrát po internetu s dalšími hráči.

Fallout – Wikipedia. Wikipedia. [online]. 7.3.2006 [cit. 2013-11-21]. Dostupné z: http://cs.wikipedia.org/wiki/Fallout

Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek.