Info

Fallout 3

Novinky :

Jak vidno, bethesda se konečně pustila do Falloutu 3 naplno. Pojďme si tedy projít některé nové zajímavé informace:

  • Fallout 3 trailer:

Staré info v kostce:

Jak jistě většina z vás ví, Interplay se i s Black Isle Studios odebral do věčných lovišť, tomu však předcházelo zrušení práce na Falloutu 3, který nesl kódové jméno Van Buren a následný prodej autorských právna na ochrannou známku Fallout společnosti Bethesda Softworks, která má na svědomí famózní RPG sérii – Morrowind, která je však od Falloutů diametrálně odlišná. Bethesda na svých stránkách sice oznámila, že hodlá na pokračování Falloutí série pracovat, ale až poté, co dokončí své poslední započaté dítko ze série Morrowindu. Toliko o stávající situaci. Od zakoupení licence na Fallout se na veřejnost nedostalo prakticky nic co by fandu Falloutů mohlo zajímat až na zprávy typu nic/něco víme, a/ale nic nepovíme, kterými nás zásobují jak zahraniční (DAC; NMA) tak české (VŠB) fallout weby. Pro upřesnění většina obrázků, designů dokumentů a informací na těchto stránkách pocházejí (k dnešnímu datu 12.9.2005) pouze ze zrušeného projektu Van Buren a jediný obrázek, který spatřil světlo světa od nákupu práv Bethesdou je plakát Fallout 3 z výstavy E3.

Přesto se některým lidem podařilo nasbírat pár zajímavých informací z rozhovorů se zástupci Bethesdy, zde jsou ty nejzajímavější z nich:

Výcuc z rozhovoru s Toddem Howardem z Bethesdy pro Duck and Cover:

– Bethesda spolupracuje (radí se) s bývalými tvůrci Falloutů z BIS
– vylepšení se má dočkat interakce hlavního hrdiny s NPC’s
– systém SPECIAL by měl být zachován
– příběh se bude odehrávat po Falloutu 2, ale má být více inspirován Falloutem 1
– Fallout 3 by měl disponovat mocnými nástroji pro tvůrce módů

Tak a to je vše milé děti, pokud by vás zajímali podrobnosti o zaniklém Van Burenu, navštivte stejnojmennou sekci mého webu.